Scroll to top
sk

KTO SOM

Terapiam sa venujem od r. 2004.  Mojim  cieľom je vaše zdravie, šťastný život a hojnosť vo všetkom čo si želáte. Rada vás prevediem cestou ku zdraviu a psychickej pohode, úspechom v práci, hojnosti, zbavíte sa toho čo nosíte „v batohu“ –   čo vás ťaží, brzdí a čo vám prekáža. Na tejto ceste uvidíte, že môžete mať to po čom túžite nech je to čokoľvek.

Spoznáte sami seba na dobrodružnej ceste plnej poznania.

Čo vám ponúkam mám odskúšané na sebe a preto viem, že to funguje.

Hovorí sa, že uvedomenie je najvyššia forma liečenia. Ak ste si vedomí toho, že ak zmeníte seba potom sa zmení váš život a ovplyvní to všetkých okolo vás.

Vy ste tí, ktorí môžu ukončiť akékoľvek utrpenie. Najprv u seba.

 

S láskou, Zdenka

ČO PONÚKAM

Služby sú určené všetkým, ktorým vlastné zdravie nie je ľahostajné, ktorí sa chcú cítiť príjemne a vyzerať spokojne a šťastne. Vítané sú ženy i muži, dospelí i deti, mladí i skôr narodení. Absolvovala som aj množstvo masérskych kurzov,  tieto techniky však používam ako podporné k terapiam – po dohode s klientom či v prípade potreby.  K takémuto rozhodnutiu ma viedlo poznanie a skúsenosti moje i mojich klientov.  Pre mňa a mojich klientov je najdôležitejšie odstrániť príčinu potiaže, preto sa momentálne venujem viac terapiam.

– Prosím, ak viete, že budete meškať alebo už meškáte na terapiu, masáž zavolajte mi čo možno najskôr, v opačnom prípade vám prepadne terapia 10 min. po dohodnutom čase.

– Ak sa na terapiu či masáž neviete dostaviť z rôznych dôvodov,  prosím, dajte mi vedieť, aby som váš termín prípadne mohla poskytnúť  iným záujemcom.

– Verím, že sa vám stránka páči a že v nej vždy nájdete to čo hľadáte.