Scroll to top
sk

NAŠI KLIENTI

Laura:

Zdenka moja milá, včera prvá mimo rodinná klientka. Bola mi veľkým prínosom nakoľko chodí na terapie aj k inému, tak vedela porovnať, čo mi veľmi veľmi pomohlo tiež a ….Robila som jej unwinding na nôžke. Akože technika hodna zlata. Že jej vystreľovalo do nej, mikala mi ňou tak som jej robila unwinding a potom mi vraví, že to čo som jej robila s nohou bola pre ňu úplná čerešnička, obrovskú úľavu jej to prinieslo. No musím aj povedať že bolo to cítiť že na terapie chodí, krásne sa na nej dalo povyčitovať potrebne, kým na mojom mužovi prvý pocit. Venovala som mu 1,5 hod deň po absolvovaní. Pocitovo veľmi malo som vedela vycítiť pri prací s nim. Jedine čo som cítila bolo všadeprítomné napätie v ňom. Ale asi to dačo predsa spustilo lebo večer, a deň po-kopec nervozity sa z neho vylialo a od vtedy badám akési skľudnenie.


Napísala mi mladá dáma, ktorá absolvovala kurz Kraniosakrálna terapia. Unwinding, ktorý spomína je spôsob uvoľnenia tráum uložených v tele. A ovládať či vedieť spôsob, ako upokojiť partnera bez toho, že by vedel, že bude potom pokojný je tiež hodný zlata.

Lucia:

Dobre ránko. Chvíľku mám doma kľud kým to tu začne všetko vyliezať z pelechov , tak som Ti chcela napísať. Chcela som Ti Zdenka ešte raz poďakovať za predošlé dva dni. Bolo úžasne, lepšieho školiteľa na kranio som si nemohla ani nájsť. Si úžasná osoba. Som rada, že sme sa zišli taká dobrá partia. Bolo veľmi prijemne. Veľmi veľa som sa od teba naučila a domov som prišla neskutočne dobre naladená, plná energie a šťastia, neviem ten pocit ani opísať. Už sa teraz teším, že budem vedieť svojim deťom pomôcť . Ďakujem veľmi pekne za všetko bolo úžasne.


Jedno skoré ráno som si prečítala takúto úžasnú správu v messengeri. Napísala mi mladá mamička, ktorá absolvovala Kurz Kraniosakrálnej terapie kvôli svojim deťom. Na konci kurzu skonštatovala, že ju nebolia priedušky – a to sme si nedali zámer na priedušky. Je skvelé, že po kurze ste skvelo naladení, odpočinutí, plní energie. Naozaj ma to veľmi teší a som poctená vašou dôverou. A nezabúdajme, že Vesmír počúva naše želania a dovedie nás na cestu, po ktorej práve teraz máme kráčať. Niekoho cesty smerujú na moje kurzy. Niekoho pre koho budem rada prínosom.

Jarko 16 r.

 Ďakujem moc krásne, môj život zas normál a som za to moc rád, moc ste mi pomohli, chodím do školy a všetko je v pohode.


Pred časom prišiel s úzkosťami a vidinami. Pracovali sme, je to veľmi snaživý mladý muž, počúval čo som mu hovorila a robil techniky aj doma. Učil sa ako byť vo svojom strede, ako sa uzemniť, ovládať svoje myšlienky a pracovať so strachom. Veľmi sa teším, že takto napreduje. Nie je sám. Mám viac stredoškolákov klientov, všetci cítili úzkosti. Majú sa lepšie a ja mám radosť. Oni majú odo mňa cenné nástroje aj do života. Či ich budú používať je na nich.

Stanko, 17 r.

„Dali ste mi plátno a farby, ten obraz už namaľujem sám“


Učím ho ako so strachom pracovať, ako sa uzemňovať a ako sa dostať do tela keď príde strach a úzkosť. Učím ho ako byť v tele a žiť  TU a TERAZ. Je mladý a ak sa naučí žiť v prítomnom okamžiku bude žiť úsmevný život.

Eva:

Zdeni, si úžasná, ani neviem ako Ti poďakovať, to uvoľnenie, hlboko dýchať, môcť si natiahnuť telo. Cítim sa famózne po včerajšku. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Klobúk dolu pred tvojimi schopnosťami môcť si vybrať uzdravenie a zdravie za Tvojej podpory horúcej energie láskavých rúk.


Práve mi napísala moja kamarátka. Podotýkam – to nie ja, ale ona, jej telo a kraniosakrálna terapia sú skvelé, ja som to „len“ umožnila. More, krásny deň, cesta na hornú palubu, pošmyknutie a pád chrbtom na zábradlie spodnej paluby a do vody. Potom len otázky – Čo sa stalo? Čo sa stalo? Nepamätá si, telo sa vyplo. Tri zlomené hrudné stavce a zlomené tri rebrá. Nemôže dýchať. Po dvoch týždňoch predklonená od bolesti dopredu, bránica na pravej strane zdvihnutá o 10 cm. Kranioterapia – cítim ako pravá strana bránice silno reaguje, bránica sa húpe horedolu. Ona to cíti tiež. Silné trhnutia bránice niekoľkokrát sa opakovali. Potom si sadla, dala som jej ruku na zlomenú chrbticu, tkanivo na pravej strane chrbtice sa pohlo dolu k nohám, v tom momente mi ona hovorí, že bránica vpravo sa stiahla smerom k hlave. No však je jej telo skvelé! Vaše telo je také tiež, aj moje samozrejme:-). Telo si poradí s mnohými potiažami ak mu dáme na kraniosakrálnej terapii príležitosť. Veď načo byť v bolesti? Ďakujem za dôveru, Evi!

Janka

Od mladej mamičky, ktorá absolvovala kurzy kraniosakrálnej terapie: Ahoj, Zdenka. Poprosím o radu.. potrebovala by som malej zmenšiť nosnú mandľu a mam pocit že by to z kranio nemal byť žiadny problém ale že kde je to správne miesto.. logicky by to malo byt na hlave ..hlavne potrebujem tu moju malú dat do normálu..


Po čase sa pýtam na výsledok. Odpoveď: Jasne že sa podarilo mandľa sa úplne stiahla.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.