Scroll to top

Kurz Bowenova technika

Obsah výuky: Kurz má dve časti – teoretickú a praktickú. Teórii sa budeme venovať najmä prvý deň 1. úrovne výuky a následne ďalšie konkrétne teoretické informácie priebežne pred praktikovaním jednotlivých učebných častí.

V teoretickej časti sa dozviete:

História bowenovej techniky, základné pravidlá, princíp pôsobenia, základné hmaty, fázy bowenovej techniky.

V praktickej časti sa naučíte:

Otváranie chrbtice, ošetrenie spodnej časti trupu vzadu, ošetrenie krížovej oblasti, ošetrenie strednej časti trupu vzadu, ošetrenie hornej časti trupu vzadu, ošetrenie krku, ošetrenie oblasti lopatky, ošetrenie ramena, ošetrenie paže a predlaktia, ošetrenie zadných stehenných svalov, ošetrenie kostrče, ošetrenie kolena, ošetrenie lýtka, ošetrenie lýtka, ošetrenie panvového dna, ošetrenie brucha, ošetrenie hrudného koša, ošetrenie prsníkov.

Kurz je pre ľudí, ktorých takáto práca zaujíma, ktorí chcú na sebe pracovať a ktorí by sa chceli naučiť nové ozdravné techniky. Kurz môžu absolvovať aj tí, ktorí majú doma niekoho kto potrebuje takéto ošetrenia a terapeut je ďaleko či z iných dôvodov nemôže absolvovať terapie. Bowenova masáž je veľmi vhodná pre masérov alebo fyzioterapeutov.  Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát –  osvedčenie o jeho absolvovaní.

Svoje vedomosti a skúsenosti počas kurzu vám odovzdá Mgr. Zdenka Karászová, facilitátor kraniosakrálnej terapie. Práca s klientami je mojou dlhoročnou láskou a koníčkom. Masérsku a terapeutickú prax vykonávam s prestávkami od roku 2004.

Poplatok – KURZ BOWENOVA MASÁŽ: 110€. Prihlášky, registrácia  a informácie: Zdenka Karászová, email: viaprudentia@gmail.com

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.