Scroll to top
sk

Terapia Access Bars

Kurz. Môžem aj na splátky? Áno.
Po roku som sa pripomenula. Ona je bez energie, má problém s členom blízkej rodiny, je tam závisť, ktorá oslabuje, je bez práce – rozhovor bol len taký bežný, odblokovala som peniaze.
Prešiel ďalší rok, znovu som sa pripomenula.
Pani je úplne bez energie, člen rodiny je k nej zlý, nepríjemný, stále je nezamestnaná, už nič nevládze, zdravotný stav sa zhoršuje. Úplná ľudská troska.
Dohodli sme si termín.
Najprv som sa zamerala na problém s členom rodiny. Bol na piedestále lebo je silný.
Naozaj? 🙂 No poďme sa s ním porozprávať. Zisťujeme čo už ja dávno vidím. Člen rodiny vidí moju klientku ako inteligentnú, šikovnú, závidí jej krásny dom, skvelého manžela, dovolenky, všetko.
A táto závisť a neprajníctvo zasiahlo moju klientku pretože sa ho bála. Lebo on je predsa sebavedomý a sebaistý.
Tak sme členovi rodiny vysvetlili – klientka sa s ním porozprávala ako sa cíti a ako jej tá závisť ubližuje.
Povedala som klientke, že ten človek je zlý lebo je nešťastný. Šťastný človek nikomu neubližuje a nezávidí, dopraje.
Spýtala som sa či mu dokáže poslať lásku, ktorá mu chýba, aj preto je zlý, vraj áno. Poslala.
Ideme na peniaze a prácu.
Išli sme naozaj veľmi do hĺbky, zrušili sme bloky, ktoré bránia hojnosti, strachy z novej práce lebo to je niečo neznáme, strachy všeobecne, tie ktoré počas odbloku vyplávali na povrch.
Výsledok: Po dvoch týždňoch od čistenia a odblokovania mi poslala peniaze. Prišli lebo už im nič nebránilo.

ACCESS BARS® je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®.

Metóda vznikla v roku 1990 v USA  a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť významné aspekty ich života.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia …. Môžeme byť sami sebou – doteraz to nebolo možné, pretože sme mali prevzaté názory, presvedčenia, programy od iných ľudí. Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

Zakladateľ metódy ACCESS BARS® Gary Douglas tvrdí: “Vaša voľba je to čo tvorí vašu budúcnosť“.

Skutočnosťou je každá voľba, ktorú sme kedy urobili, vytvorila to čo žijeme dnes.

„Ak zmeníme našu voľbu môžeme mať inú budúcnosť“.

Krátke video o Access Bars:

Keby si si mohol/la vybrať svoju budúcnosť dnes čo by si urobil/a? Pre čo by si sa rozhodol/la?

ACCESS BARS® vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života, ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces pri ktorom  dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Postupne dochádza k zrušeniu našich obmedzení a programov, ktoré si podvedome vo svojom živote vytvárame a, ktoré nám bránia žiť šťastný život. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

Terapiu Access Bars kombinujem telesnými procesmi, aby bol účinok ešte efektívnejší.

Účinky ACCESS BARS®

  • Odstránenie bolesti
  • Odstránenie  migrény, alergií, astmy, exémov
  • Naštartovanie samoozdravných procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch
  • Uvoľnenie stresu a napätia
  • Pomoc pri obtiažnych životných situáciach
  • Odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie
  • Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie
  • Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni

 

Cena:

60 min/50€

60 min/50€ + Čistenie 30 min. 15€

30 min./30€ – Čistenie = Odstránenie limitov, blokov v čomkoľvek, strachov, zistenie či sa vaše potiaže tiahnu z vašich rodových línií a ich odstránenie, určovanie hraníc ak vám ich niekto prekračuje a mnohé ďalšie, ktoré vás vo vašom živote obťažujú, ste preto v napätí a pravdepodobne sú aj príčinou chorôb

 

TELESNÉ  PROCESY – procesy Access Consciousness® Body Process. Accesss Consciousness objavilo viac než 50 procesov tela – špecifické energie, ktoré môžu telu uľahčiť zmenu. Každý z týchto dynamických procesov môže byť označený ako energia, ktorá počas terapie začne prúdiť telom. Chceli by ste mať jedinečný vzťah so svojim telom, vytvoriť väčšiu pohodu, menej bolesti a mať možnosť cítiť sa vo svojom tele úplne ináč ako doteraz? Ste ochotní vzdať sa svojho utrpenia a pevných stanovísk, aby ste sa cítili dobre? Čo je k tomu potrebné? Telesné procesy. Telesné procesy, ktoré fungujú kdekoľvek v tele kde boli narušené (rozpojené) energetické dráhy – operáciou, nehodou, chorobou, úrazom, bezvedomím, záchvatmi, traumamy a extrémnymi situáciami.

Existuje bunková pamäť. Potvrdzujú to i vedci. Ak má magnetofónová páska schopnosť zaznamenať – zapamätať si zvuk – tak prečo by to nedokázal tak zložitý živý mechanizmus ako je bunka? Telo si pamätá traumy, údery, operácie … čo spôsobí vznik napätia, tkanivá sa stiahnu, energia nedokáže preniknúť do buniek. Telo však musí fungovať. Musíme ísť do práce, máme povinnosti, rodinu. Ale ako má fungovať telo bez energie? Po spustení telesných procesov si môžeme stále viac a viac užívať naše fyzické telo, rozpustíme emočné napätia uložené v bunkách.

Jedným z telesných procesov je MTVSS.

Čo je MTVSS? – Telesný proces.
Čo je proces? – Proces – lat. processus – pohyb
Čo je telesný proces? – Proces v tele, ktorý spustí prúdenie energie v tele, ktorá sa počas terapie nielen rozprúdi, ale aj doplní.
Ako vyvolať tento telesný proces? – Počas terapie spustíme špecifické energie.

MTVSS je veľmi dynamický a účinný telesný proces.

 

Telesné procesy sú účinné na:
– uvoľnenie bolestí
– nevyriešené bolesti a obmedzenia pohybu
– bolesti v krížoch a krčnej chrbtice, nedostatočná pohyblivosť chrbtice, ztuhnutosť chrbtice
– stres a napätie z nášho tela
– šok, emocionálne traumy
– šokujúce, traumatické zážitky
– zrušenie účinkov kumulatívnej traumy na telo – odstránenie všetkého čo sa uzamklo v konkrétnom mieste v tele a vyvoláva bolesť, telo si na túto bolesť zvykne, žije s ňou a to vyvoláva ďalšiu traumu a ďalšiu a ďalšiu a tým dochádza k ďalšiemu oslabeniu tela
– stresové poruchy
– fyzické potiaže, u ktorých je príčinou trauma, najmä nehoda, ktorá bola fyzicky alebo emocionálne tak šokujúca, že je tendencia datovať život pred traumou, nehodou a po traume, nehode (ak dookola hovorí rovnaký príbeh – o nehode, rozvode … desať rokov stále hovorí o rozvode = nežije, resp. žije v minulosti)
– posilnenie a stimuláciu imunitného systému, metabolizmu
– posilnenie systémov tela – centrálneho nervového systému, tráviaceho systému, lymfatického a hormonálneho systému, reprodukčného systému
–  telesnú a hormonálnu rovnováhu
–  epilepsiu, autismus, ADHD, ADD, OCD…
– po operácii, zlomenine, páde
– vašu snahu nájsť si svoje miesto v priestore niekoho iného, napr. ak máte vzťah a snažíte sa prispôsobiť, aby ste mohli byť spolu alebo ak napodobňujete svojich rodičov alebo ak sa veľmi snažíme niekoho pochopiť – potom nie ste sami sebou
– degeneratívnu slepotu
– pri korekcii zraku
– pri problémoch so zubami a sluchom
– vyhladenie nudy (veľmi vhodné pre mládež a deti v puberte)
– inicializáciu a aktiváciu 90% kapacity a fungovania mozgu
– obnovujúci energetické dráhy
– zvrátenie vzhľadu starnutia na tvári a podobné účinky na tele
– čistenie súdov, ktoré máme o našom tele
– kožné ochorenia spôsobené stresom a na psoriázu
– očistu pri dlhodobom užívaní liekov, drog, hormonálnej antikoncepcie, po očkovaní, antidepresívach, liekoch na spanie ….
– čistenie minulých sexuálnych skúseností
– ľahšie fungovanie  tela pri cvičení alebo pri námahe
– miesta kde sa v tele objavilo niečo čo tam nemalo byť alebo sa nevyskytuje niečo čo v tele malo byť (od artritídy, nádorov po bradavice kde niečo narástlo naviac alebo niečo potrebné v tele nie je tak hojne ako by malo byť)
– obdobia kedy sa vzdávame svojej sily a prežívame namiesto toho aby sme prospievali

Priebeh terapie – Po rozhovore s klientom a podľa toho akú oblasť by mal záujem zmeniť je vybraný telesný proces, ktorý je momentálne pre neho prospešný. Klient leží oblečený na masérskom lehátku v pohodlnej polohe na bruchu, boku alebo chrbáte – záleží na vybranom telesnom procese.  Vlastná terapia prebieha postupným opatrným prikladaním rúk terapeuta na telo klienta a ich presúvaním do rôznych polôh, v ktorých ruky na chvíľu spočinú v rovnakej pozícii. Ľudia prežívajú tieto terapie rôzne, cítia hlboké uvoľnenia, myseľ vypne.

 

 

Cena: 60 min/50€

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.