Scroll to top
sk

Terapia Telesné procesy Access Consciousness

ELESNÉ  PROCESY – procesy Access Consciousness® Body Process. Accesss Consciousness objavilo viac než 50 procesov tela – špecifické energie, ktoré môžu telu uľahčiť zmenu. Každý z týchto dynamických procesov môže byť označený ako energia, ktorá počas terapie začne prúdiť telom. Chceli by ste mať jedinečný vzťah so svojim telom, vytvoriť väčšiu pohodu, menej bolesti a mať možnosť cítiť sa vo svojom tele úplne ináč ako doteraz? Ste ochotní vzdať sa svojho utrpenia a pevných stanovísk, aby ste sa cítili dobre? Čo je k tomu potrebné? Telesné procesy. Telesné procesy, ktoré fungujú kdekoľvek v tele kde boli narušené (rozpojené) energetické dráhy – operáciou, nehodou, chorobou, úrazom, bezvedomím, záchvatmi, traumamy a extrémnymi situáciami.

Existuje bunková pamäť. Potvrdzujú to i vedci. Ak má magnetofónová páska schopnosť zaznamenať – zapamätať si zvuk – tak prečo by to nedokázal tak zložitý živý mechanizmus ako je bunka? Telo si pamätá traumy, údery, operácie … čo spôsobí vznik napätia, tkanivá sa stiahnu, energia nedokáže preniknúť do buniek. Telo však musí fungovať. Musíme ísť do práce, máme povinnosti, rodinu. Ale ako má fungovať telo bez energie? Po spustení telesných procesov si môžeme stále viac a viac užívať naše fyzické telo, rozpustíme emočné napätia uložené v bunkách.

Jedným z telesných procesov je MTVSS.

Čo je MTVSS? – Telesný proces.
Čo je proces? – Proces – lat. processus – pohyb
Čo je telesný proces? – Proces v tele, ktorý spustí prúdenie energie v tele, ktorá sa počas terapie nielen rozprúdi, ale aj doplní.
Ako vyvolať tento telesný proces? – Počas terapie spustíme špecifické energie.

MTVSS je veľmi dynamický a účinný telesný proces.

Telesné procesy sú účinné na:
– uvoľnenie bolestí
– nevyriešené bolesti a obmedzenia pohybu
– bolesti v krížoch a krčnej chrbtice, nedostatočná pohyblivosť chrbtice, ztuhnutosť chrbtice
– stres a napätie z nášho tela
– šok, emocionálne traumy
– šokujúce, traumatické zážitky
– zrušenie účinkov kumulatívnej traumy na telo – odstránenie všetkého čo sa uzamklo v konkrétnom mieste v tele a vyvoláva bolesť, telo si na túto bolesť zvykne, žije s ňou a to vyvoláva ďalšiu traumu a ďalšiu a ďalšiu a tým dochádza k ďalšiemu oslabeniu tela
– stresové poruchy
– fyzické potiaže, u ktorých je príčinou trauma, najmä nehoda, ktorá bola fyzicky alebo emocionálne tak šokujúca, že je tendencia datovať život pred traumou, nehodou a po traume, nehode (ak dookola hovorí rovnaký príbeh – o nehode, rozvode … desať rokov stále hovorí o rozvode = nežije, resp. žije v minulosti)
– posilnenie a stimuláciu imunitného systému, metabolizmu
– posilnenie systémov tela – centrálneho nervového systému, tráviaceho systému, lymfatického a hormonálneho systému, reprodukčného systému
–  telesnú a hormonálnu rovnováhu
–  epilepsiu, autismus, ADHD, ADD, OCD…
– po operácii, zlomenine, páde
– vašu snahu nájsť si svoje miesto v priestore niekoho iného, napr. ak máte vzťah a snažíte sa prispôsobiť, aby ste mohli byť spolu alebo ak napodobňujete svojich rodičov alebo ak sa veľmi snažíme niekoho pochopiť – potom nie ste sami sebou
– degeneratívnu slepotu
– pri korekcii zraku
– pri problémoch so zubami a sluchom
– vyhladenie nudy (veľmi vhodné pre mládež a deti v puberte)
– inicializáciu a aktiváciu 90% kapacity a fungovania mozgu
– obnovujúci energetické dráhy
– zvrátenie vzhľadu starnutia na tvári a podobné účinky na tele
– čistenie súdov, ktoré máme o našom tele
– kožné ochorenia spôsobené stresom a na psoriázu
– očistu pri dlhodobom užívaní liekov, drog, hormonálnej antikoncepcie, po očkovaní, antidepresívach, liekoch na spanie ….
– čistenie minulých sexuálnych skúseností
– ľahšie fungovanie  tela pri cvičení alebo pri námahe
– miesta kde sa v tele objavilo niečo čo tam nemalo byť alebo sa nevyskytuje niečo čo v tele malo byť (od artritídy, nádorov po bradavice kde niečo narástlo naviac alebo niečo potrebné v tele nie je tak hojne ako by malo byť)
– obdobia kedy sa vzdávame svojej sily a prežívame namiesto toho aby sme prospievali

Priebeh terapie – Po rozhovore s klientom a podľa toho akú oblasť by mal záujem zmeniť je vybraný telesný proces, ktorý je momentálne pre neho prospešný. Klient leží oblečený na masérskom lehátku v pohodlnej polohe na bruchu, boku alebo chrbáte – záleží na vybranom telesnom procese.  Vlastná terapia prebieha postupným opatrným prikladaním rúk terapeuta na telo klienta a ich presúvaním do rôznych polôh, v ktorých ruky na chvíľu spočinú v rovnakej pozícii. Ľudia prežívajú tieto terapie rôzne, cítia hlboké uvoľnenia, myseľ vypne.

 

 

Cena: 60 min/50€

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.