Scroll to top

Terapia Živa

ŽIVA – energia, životná sila Slovanov a univerzálna sila života. Živa je nekonečený, mohutný a ucelený tok energie, ktorý sa prejavuje vo všetkom živom – duchovnom aj materiálnom. Každý človek je nejakým spôsobom v interakcii so živou. Živa do tela vstupuje čakrami.

Je čas objaviť túto silu našich predkov, aby sme mohli žiť zdravo a šťastne. Nadišiel čas, aby sme sa zamysleli a vrátili to najlepšie z našej  rodnej kultúry do všetkých oblastí nášho života – zdravia, vzťahov, vnímania sveta. Ide predovšetkým o schopnosť žiť naplno a pochopiť silu, ktorá nám bola daná.

Vedomé usmerňovanie živy cez mentálne predstavy vedie k materializácii túžob a doslova koná zázraky.

Každú našu bunku udržiava pri živote schopnosť získavať a pretvárať životnú energiu. Ak chceme byť zdraví a cítiť plnosť svojho bytia je potrebné, aby sme sa nachádzali v harmonickom vzťahu so životnou energiou.

Každá porucha sa najprv prejaví v našich energetických telách a až potom na fyzickej úrovni.

Aké zmeny sú možné po terapiách živou?

– zbavenie sa množstva chorôb, úzkostí, strachov
– pozitívny duševný náboj a pevná viera v budúcnosť
– spokojnosť, sebaistota, zdravie, bohatstvo

Po tejto terapii sa budete cítiť ináč a budete iní. Dostatočné množstvo energie a scelenie miest na vašom tele kde prúdenie energie bolo obmedzené a toto sa prejavilo ako choroba či nedostatok čohokoľvek rozprúdi váš život. Živa je život bez chorôb, v radosti, hojnosti a úspechu. Živa vám doslova pomôže materializovať vaše želania.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.