Scroll to top
sk

Kurz Access BARS

Vianočná zľava 200€ (momentálna cena je 300€). Kurzy Bars ukončujem tento rok – využite skvelú príležitosť – ak nestihnete termíny alebo vám nevyhovujú tie, ktoré som vypísala, môžeme si dohodnúť individuálny termín – pokojne aj medzi sviatkami :-). Využite príležitosť na tento skvelý kurz v mojom podaní, zažijete to čo na týchto kurzoch je je samozrejmosťou – odblokovanie hojnosti – peniaze, láska, cestovanie, …. čohohoľvek čo by ste potrebovali odblokovať.
Prečo absolvovať kurz Access Bars u mňa?
Kurz Access Bars u mňa je informačne veľmi hutný. Na mojich kurzoch sa dozviete techniky čistenia a rozpúšťania blokov a mnohé iné podľa toho čo skupina potrebuje – každý môj kurz je iný.
Pani sa prihlásila na kurz a spýtala sa či môže splácať. Po vypočutí jej situácie som výnimočne súhlasila.
Po roku som sa pripomenula. Ona je bez energie, má problém s členom blízkej rodiny, je tam závisť, ktorá oslabuje, je bez práce – rozhovor bol len taký bežný, odblokovala som peniaze.
Prešiel ďalší rok, znovu som sa pripomenula.
Pani je úplne bez energie, člen rodiny je k nej zlý, nepríjemný, stále je nezamestnaná, už nič nevládze, zdravotný stav sa zhoršuje. Úplná ľudská troska.
Dohodli sme si termín.
Najprv som sa zamerala na problém s členom rodiny. Bol na piedestále lebo je silný.
Naozaj? 🙂 No poďme sa s ním porozprávať. Zisťujeme čo už ja dávno vidím. Člen rodiny vidí moju klientku ako inteligentnú, šikovnú, závidí jej krásny dom, skvelého manžela, dovolenky, všetko.
A táto závisť a neprajníctvo zasiahlo moju klientku pretože sa ho bála. Lebo on je predsa sebavedomý a sebaistý.
Tak sme členovi rodiny vysvetlili – klientka sa s ním porozprávala ako sa cíti a ako jej tá závisť ubližuje.
Povedala som klientke, že ten človek je zlý lebo je nešťastný. Šťastný človek nikomu neubližuje a nezávidí, dopraje.
Spýtala som sa či mu dokáže poslať lásku, ktorá mu chýba, aj preto je zlý, vraj áno. Poslala.
Ideme na peniaze a prácu.
Išli sme naozaj veľmi do hĺbky, zrušili sme bloky, ktoré bránia hojnosti, strachy z novej práce lebo to je niečo neznáme, strachy všeobecne, tie ktoré počas odbloku vyplávali na povrch.
Výsledok: Po dvoch týždňoch od čistenia a odblokovania mi poslala peniaze. Prišli lebo už im nič nebránilo.

Čo zahŕňa výuka Kurzu ACCESS BARS®: Naučíte sa techniky a zručnosti práce s energiou, uvoľnenie napätia, získate väčšiu informovanosť o danej téme výuky. Kurz ACCESS BARS® je relaxačný, pre myseľ a telo povzbudzujúci proces, ktorý odstraňuje bloky a zasahuje do všetkých rovín života. Táto terapia je veľmi príjemná a relaxačná, po terapii sa cítite pokojnejší, vyrovnanejší a mladší. Ľudia vás od tejto chvíle budú vnímať ináč, budú sa vás pýtať čo sa deje, budete sa im zdať iní. Na kurze ACCESS BARS® sa naučíte  terapiu, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave. Každý bod ovplyvňuje inú oblasť – liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života. Počas jemných dotykov na presne stanovených bodoch na hlave v rôznych kombináciach dochádza k spomaleniu mozgových vĺn čím dochádza k rozpusteniu blokov v daných témach. Zakorenené názory v podvedomí sa menia a spúšťa sa úžasný proces liečenia tela a duše. Ciele a sny sa plnia ľahšie a telo smeruje ku zdraviu ľahšou a prirodzenou cestou. Access Bars® pomohol tisíckam ľudí zmeniť život.

Veľmi rýchla a účinná práca s podvedomím.
Certifikát platný u nás aj v zahraničí.
Rýchla zmeny reality.

Čo sa mení po kurze a terapii ACCESS BARS®?

– prichádza ľahkosť a radosť v živote, zdravie

– rozpustia sa obmedzujúce presvedčenia

– kľudný spánok

– život bez stresu a úzkosti

– vnútorný pokoj

– nie vďaka niekomu alebo niečomu, ale vo vnútri vás

– zlepší sa komunikácia

– dovolíte si žiť svoje sny

Kto chce na Barsoch zažiť informačne hutný kurz a hĺbkové čistenie blokov – nie je to samozrejmosťou na ktýchto kurzoch – máte príležitosť do konca septembra. Od októbra pre vás budú nové kurzy, Barsy už u mňa nebudú možné. Vypísala som väčšie množstvo termínov, aby som vás všetkých mohla naučiť túto skvelú techniku. Darčeky tiež na iných kurzoch nie sú samozrejmosťou :-).

 

ACCESS BARS®  je profesionálne poskytovaný v kúpeľoch, masážnych a wellness centrách po celom svete. Je to skvelá technika pre všetkých, ktorí poskytujú kozmetické služby, masérov, terapeutov alebo niekoho koho baví pracovať s energiou. Svoje vedomosti a skúsenosti počas kurzu vám odovzdá Mgr. Zdenka Karászová, facilitátor ACCESS BARS®. Práca s klientami je mojou dlhoročnou láskou a koníčkom. Masérsku a terapeutickú prax vykonávam s prestávkami od roku 2004. Pridajte sa, spolu vytvoríme príjemný deň skúmania vedomia a získate praktické tipy a energetické nástroje, ktoré môžete používať ihneď!  Access Bars sú dynamické nástroje pre práciu s energiou, ktoré vám pomôžu vytvoriť život v radosti a pohodlí, aké si želáte. Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kurzu ACCESS BARS® dostanete dve terapie a dve dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát – osvedčenie o jeho absolvovaní.

 

V čom sú moje kurzy výnimočné?

Na záver kurzu –  spoločne odstránime bloky vo vašom podnikaní, terapiach, v prúdení peňazí smerom k vám, strach a obavy z vypýtania si peňazí či určení sumy za terapie, bloky v komunikácii a ďalšie  témy, ktoré na kurzoch vyplynú  a v ktorých budete potrebovať rozprúdiť energiu. 

Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kurzu dostanete dve terapie a dve terapie dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát – osvedčenie o jeho absolvovaní. Stávate sa medzinárodným certifikovaným praktikantom Access Bars®.

Poplatok:

– 240€

– 120 € – osoby od 15-18 rokov

– deti do 15 rokov môžu absolvovať kurz zdarma

Ceny sú stanovené Access Cosciousness® pre SR ako je vyššie uvedené.

 

Po kurze sa účastníci kurzov stretávajú a navzájom si terapie vymieňajú – je vytvorená skupina za týmto účelom – alebo môžete prísť na kurz s kamarátom, s ktorým si terapie môžete dávať doma 🙂

Viac o tejto terapii sa dozviete na FB stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia a SR a na stránke www.terapiamasaz.sk

Prihlášky, registrácia  a informácie: email: viaprudentia@gmail.com

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.