Scroll to top

Kurz Access BARS

Čo zahŕňa výuka Kurzu ACCESS BARS®: Naučíte sa techniky a zručnosti práce s energiou, uvoľnenie napätia, získate väčšiu informovanosť o danej téme výuky. Kurz ACCESS BARS® je relaxačný, pre myseľ a telo povzbudzujúci proces, ktorý odstraňuje bloky a zasahuje do všetkých rovín života. Táto terapia je veľmi príjemná a relaxačná, po terapii sa cítite pokojnejší, vyrovnanejší a mladší. Ľudia vás od tejto chvíle budú vnímať ináč, budú sa vás pýtať čo sa deje, budete sa im zdať iní. Na kurze ACCESS BARS® sa naučíte  terapiu, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave. Každý bod ovplyvňuje inú oblasť – liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života. Počas jemných dotykov na presne stanovených bodoch na hlave v rôznych kombináciach dochádza k spomaleniu mozgových vĺn čím dochádza k rozpusteniu blokov v daných témach. Zakorenené názory v podvedomí sa menia a spúšťa sa úžasný proces liečenia tela a duše. Ciele a sny sa plnia ľahšie a telo smeruje ku zdraviu ľahšou a prirodzenou cestou. Access Bars® pomohol tisíckam ľudí zmeniť život.

Veľmi rýchla a účinná práca s podvedomím.
Certifikát platný u nás aj v zahraničí.
Rýchla zmeny reality.

Čo sa mení po kurze a terapii ACCESS BARS®?

– prichádza ľahkosť a radosť v živote, zdravie

– rozpustia sa obmedzujúce presvedčenia

– kľudný spánok

– život bez stresu a úzkosti

– vnútorný pokoj

– nie vďaka niekomu alebo niečomu, ale vo vnútri vás

– zlepší sa komunikácia

– dovolíte si žiť svoje sny

ACCESS BARS®  je profesionálne poskytovaný v kúpeľoch, masážnych a wellness centrách po celom svete. Je to skvelá technika pre všetkých, ktorí poskytujú kozmetické služby, masérov, terapeutov alebo niekoho koho baví pracovať s energiou. Svoje vedomosti a skúsenosti počas kurzu vám odovzdá Mgr. Zdenka Karászová, facilitátor ACCESS BARS®. Práca s klientami je mojou dlhoročnou láskou a koníčkom. Masérsku a terapeutickú prax vykonávam s prestávkami od roku 2004. Pridajte sa, spolu vytvoríme príjemný deň skúmania vedomia a získate praktické tipy a energetické nástroje, ktoré môžete používať ihneď!  Access Bars sú dynamické nástroje pre práciu s energiou, ktoré vám pomôžu vytvoriť život v radosti a pohodlí, aké si želáte. Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kurzu ACCESS BARS® dostanete dve terapie a dve dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát – osvedčenie o jeho absolvovaní.

 

V čom sú moje kurzy výnimočné?

Na záver kurzu –  spoločne odstránime bloky vo vašom podnikaní, terapiach, v prúdení peňazí smerom k vám, strach a obavy z vypýtania si peňazí či určení sumy za terapie, bloky v komunikácii a ďalšie  témy, ktoré na kurzoch vyplynú  a v ktorých budete potrebovať rozprúdiť energiu. 

Poplatok:

– 240Po prihlásení sa na kurz budete zaregistrovaní, na váš mail vám budú zaslané konkrétne informácie o platbe.

– 120 € – osoby od 15-18 rokov

– deti do 15 rokov môžu absolvovať kurz zdarma

Ceny sú stanovené Access Cosciousness®  pre SR ako je vyššie uvedené.

Prihlášky, registrácia  a informácie: Zdenka Karászová, email: viaprudentia@gmail.com

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.