Scroll to top
sk

Access Bars®

Business |

Access Bars® môže uvoľniť obmedzenia v oblasti vášho života, ktoré zodpovedajú konkrétnej dotknutej situácii či téme. Je to neuveriteľne výživný a relaxačný proces, ktorý ruší obmedzenia vo všetkých aspektoch vášho života, ktoré ste ochotní zmeniť.

Koľko zo svojho života strávite skôr tým, že dávate namiesto toho aby ste dostávali?

Všimli ste si, že váš život nie je taký ako by ste chceli? Mohli by ste mať všetko, po čom túžite (a ešte viac!).

Ak ste ochotní prijať oveľa viac tak potom Access Bars vám umožní začať zhmotňovať.

Ako to funguje?

Access Bars® pomohol tisícom ľudí zmeniť mnohé aspekty ich tela a života vrátane spánku, zdravia, hmotnosti, peňazí, sexu a vzťahov, úzkosti, stresu a ďalších.

V najhoršom prípade budete mať pocit, že ste práve absolvovali fenomenálnu masáž. V najlepšom prípade sa váš celý život môže úplne ľahko zmeniť na niečo väčšie.

Niektorí prirovnávajú mozog k počítaču a ošetrenie Bars® k defragmentátoru disku. Barsy (body na hlave) zodpovedajú rôznym oblastiam mozgu (počítačové súbory), ktoré sa týkajú aspektov každodenného života, ako je radosť, kreativita, peniaze, kontrola, vytváranie spojení vzťahov, tvorenie vzťahov, pokoj, kľud, hojenie, atď. Nosíme svoje vlastné obmedzujúce myšlienky, presvedčenia, emócie a vzorce v týchto oblastiach (napríklad nevyžiadané súbory alebo spam – to sú vlastne myšlienky iných ľudí, ktoré sme si privlastnili a fungujeme z toho pohľadu, pritom to nie je naše) na základe úsudkov absorbovaných spoločnosťou, kultúrou, rodinou, priateľmi a osobnou skúsenosťou. Predstavy o správnom a zlom, dobrom a zlom zasahujú do prijímania života takého, aký je a do vykonávania zmien, ktoré nás posilňujú. Možno si dokonca dobre uvedomujeme, ako nás tieto súdy nútia vybočiť z cesty, preč od nášho inherentného spojenia s celistvosťou a jednotou.

Po dotyku na jednotlivé miesta kde sa nachádzajú Barsy (body na hlave) elektrický náboj v mozgu, ktorý zastáva tieto vykonštruované úsudky, sa rozptýli (tj. nevyžiadané súbory sa odstránia!) . Vzory a „programy“, ktoré sme prevzali, spôsobujú, že reagujeme na život pomocou autopilota s nevedomým odporom voči zážitkom, po ktorých najviac túžime. Akonáhle tieto cudzie „veci“ rozpustíme, staneme sa slobodnými a môžeme opäť fungovať s jasnosťou a vedomím, prijímať sa takých akí sme bez strachu a prekážok a otvorení úplne novým možnostiam.

Štúdie ukázali, že Bars spomaľujú mozgové vlny až do stavu theta, čo umožňuje, aby sa objavili a uvoľnili vzorce správania a perspektívy detstva, a aby došlo k zvýšeniu stavu prítomnosti, tolerancie a otvorenosti . Obmedzujúce myšlienky, presvedčenia a pocity je možné zrušiť, vrátane strachu z peňazí, blokov kreativity, ťažkostí s prijímaním, zvyškového smútku alebo akýchkoľvek iných návykov, ktoré už nefungujú.

Súvisiace články